تبلیغات
بزرگترین وبلاگ ورزشی - خبرهایی از بارسا
بزرگترین وبلاگ ورزشی
عکس فیلم بیوگرافی از بازیکنان و ورزشکاران


این ملی پوش شیلیایی پیش از دیدار برگشت سوپرکاپ اسپانیا از ناحیه همسترینگ دچار آسیب دیدگی شد و در چند روز اخیر به صورت انفرادی تمرین می کرد.

 بارسا فرداشب در دیدار سوپرکاپ اروپا مقابل پورتو قرار خواهد کرد و این می توند خبر خوبی برای کادر فنی بارسا باشد.


ابراهیم آفلای، ستاره هلندی بارسا، که به دلیل مصدومیت در چند هفته گذشته از میادین دور بود، تمریناتش را از سر گرفت.

 این ملی پوش هلندی در دیدار دوستانه بارسا مقابل منچستریونایتد که با پیروزی 2-1 شیاطین سرخ به پایان رسید، دچار مصدومیت شد و در این مدت نتوانسته بود برای تیمش به میدان برود.

 اما اکنون کمپانی اسپورت پروموشن که در ژانویه گذشته شرایط انتقال آفلای از آیندهوون به بارسا را فراهم کرد، اعلام کرد که این بازیکن 25 ساله بار دیگر تمرینات انفرادی را آغاز کرده است.

 با این وجود قادر نخواهد بود تیمش را در دیدار مقابل پورتو در سوپرکاپ اروپا همراهی کند اما انتظار می رود از ابتدای ماه سپتامبر تمریناتش را با بقیه اعضای تیم از سر بگیرد.
آندونی سوبی ساره تا، مدیر ورزشی بارسا، چند روز قبل تاکید کرد که این باشگاه قصد ندارد آفلای را بفروشد وبه این ترتیب به شایعه انتقال این بازیکن به یوونتوس پایان داد.
پپ گواردیولا سرمربی بارسلونا معتقد است تیمش شکست ناپذیر نیست اما امیدوار است در دیدار سوپرکاپ مقابل پورتو به برتری برسد.
 قهرمان فصل گذشته رقابتهای لیگ قهرمانان اروپا فردا شب مقابل قهرمان لیگ اروپا قرار حواهد گرفت تا برنده سوپرکاپ اروپا نیز مشخص شود.
 گواردیولا که اخیرا تیمش در دو دیدار رفت و برگشت مقابل رئال مادرید در سوپرکاپ اسپانیا به برتری رسید امیدوار است بتواند سوپرکاپ اروپا را نیز با این تیم فتح کند.
 او امروز در کنفرانس خبری قبل از این بازی گفت:" ما تیم شکست ناپذیری نیستیم و ممکن است مقابل حریفمان هم مغلوب شویم. از زمان حضور من در بارسا تا به حال 11 عنوان قهرمانی کسب کردیه ایم و این حاصل تلاش تک تک بازیکنان بوده است."
 "پورتو تیم بسیار قدرتمندی است و تا حدودی سبکی شبیه به ما بازی می کند. آنها فصل گذشته با اقتدار قهرمان لیگ اروپا شدند و دو جام دیگر را هم کسب کردند. امیدوارم بتوانیم مقابل آنها بازی خوبی به نمایش بگذاریم و در نهایت سوپرکاپ اروپا را هم به خانه ببریم."برچسب ها: بارسلونا، بارسا، سانچس، الکسیس سانچس، آفلای، ابراهیم آفلای، گواردیولا، سوپر کاپ، سوپر کاپ اروپا،
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 3 شهریور 1390 توسط پوریا مینو
پردیس باكس